وبلاگ

tizhushan-sheshom

گروه آموزشی و مشاوره تحصیلی مهندس آرش کلانتری به جهت آمادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون های تیزهوشان ششم ورودی مدارس سمپاد کلاس های اموزشی به صورت گروهی و خصوصی برگزار می کند .

همانطور که مطلع هستید قبولی در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان برای دانش آموزان و اولیای آنها  اهمیت فراوانی داشته و خانواده ها حداکثر تلاش خود را برای قبولی فرزندانشان در آزمون ورودی مدارس سمپاد ، به کار خواهند بست . قبولی در آزمون های تیزهوشان احتمال موفقیت دانش آموزان را در کنکور سراسری و تحصیل در رشته و دانشگاه مورد نظر را به طور چشمگیر افزایش خواهد داد.

کلاس های آموزشی آمادگی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم :

بدین منظور گروه مهندس آرش کلانتری با سابقه بسیار زیاد در مشاوره ، آموزش و هدایت تحصیلی دانش آموزان مستعد و تیزهوش در مدارس برتر کشور اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی آمادگی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می نماید . این کلاس ها مختص دانش آموزانی است که در حال حاضر در کلاس های ششم مشغول به تخصیل هستند و تمایل دارندبا موفقیت در آزمون تیزهوشان سال آینده کلاس هفتم خود را در مدارس سمپاد مشغول به تحصیل شوند .

همانند سال های گذشته خانواده  ها و اولیای دانش آموزان می توانند برای هماهنگی و رزرو کلاس های تیزهوشان ششم به هفتم مهندس آرش کلانتری با ما تماس حاصل نمایند :

تدریس خصوصی ریاضیات آرش کلانتری

مهندس آرش کلانتری : 09121453595

نحوه برگزاری کلاس های تیزهوشان ششم :

دوره های آمادگی تیزهوشان به صورت کلاس های خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی بوده و در تمام مدت آموزش از مشاوره های تخصصی گروه مهندس آرش کلانتری به منظور آمادگی دانش آموزان نیز استفاده می شود. کلاس های گروهی در فضایی شیک ، مدرن همراه با امکانات آموزشی متنوع برگزار می شود .

تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست و از تمام امکانات خود استفاده می کنیم تا فرزند شما به حداکثر آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی مدارس سمپاد رسیده و انشالا یکی از کسانی باشد که یکی از صندلی های کلاس های مدارس سمپاد را به نام خود ثبت می نماید .

کلاس های تیزهوشان آرش کلانتری

مختصری در مورد آزمون تیزهوشان ششم :

با توجه به تغییرات صورت گرفته در آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم، گزینش دانش آموزان برای ورود به مدارس سمپاد در این مقطع از طریق آزمونی که به صورت تلفیقی از سنجش هوش و استعداد تحلیلی می باشد صورت میگیرد به همین منظور گروه آموزشی مهندس کلانتری اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی و آشنایی با تست های هوش استاندارد و بین المللی به منظور بالا بردن مهارت های دانش آموزان در آزمون سنجش هوش و استعداد تحلیلی و در پاسخگویی به سوالات هوش در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم نموده است.

کلاس های آمادگی تیزهوشان پایه ششم به هفتم شامل تدریس مباحث آموزشی آزمون تیزهوشان و همچنین حل نمونه سوالات تیزهوشان و آزمون ها و تست های هوش مرتبط با این آزمون می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید !
[مجموع آرا: 1 مانگین: 5]

آرش کلانتری

تدریس ریاضیات از ابتدایی تا کنکور - برگزاری کلاس های ریاضی و هوش ویژه آزمون تیزهوشان - تدریس کتاب های کانگورو در مقاطع دبستان و متوسطه - مشاوره و برنامه ریزی دانش آموزان تیزهوش

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.