وبلاگ

The-list-of-high-school-schools-in-Tehran-Secondary-School-Secondary-School

گروه آموزشی و مشاوره تحصیلی مهندس آرش کلانتری به جهت آمادگی دانش آموزان برای شرکت در آزمون های تیزهوشان نهم ورودی مدارس سمپاد کلاس های اموزشی به صورت گروهی و خصوصی برگزار می کند .

آزمون تیزهوشان نهم به دهم یا همان آزمون تیزهوشان دبیرستان هر سال توسط وزارت آموزش و پرورش جهت شناخت استعداد های درخشان و ورود آن ها به مدارس تیزهوشان ( سمپاد ) برگزار می گردد. در این آزمون دانش آموزان زیادی شرکت می کنند تا بتوانند کلاس دهم خود را در مدارس تیزهوشان بگذرانند .

کلاس های آموزشی آمادگی آزمون تیزهوشان نهم به دهم :

بدین منظور گروه مهندس آرش کلانتری با سابقه بسیار زیاد در مشاوره ، آموزش و هدایت تحصیلی دانش آموزان مستعد و تیزهوش در مدارس برتر کشور اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی آمادگی آزمون تیزهوشان نهم به دهم می نماید . این کلاس ها مختص دانش آموزانی است که در حال حاضر در کلاس های نهم مشغول به تخصیل هستند و تمایل دارندبا موفقیت در آزمون تیزهوشان سال آینده کلاس دهم خود را در مدارس سمپاد مشغول به تحصیل شوند .

همانند سال های گذشته خانواده  ها و اولیای دانش آموزان می توانند برای هماهنگی و رزرو کلاس های تیزهوشان نهم به دهم مهندس آرش کلانتری با ما تماس حاصل نمایند :

مهندس آرش کلانتری : 09121453595

 

نحوه برگزاری کلاس های تیزهوشان نهم:

دوره های آمادگی تیزهوشان نهم به دهم به صورت کلاس های خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی بوده و در تمام مدت آموزش از مشاوره های تخصصی گروه مهندس آرش کلانتری به منظور آمادگی دانش آموزان نیز استفاده می شود. کلاس های گروهی در فضایی شیک ، مدرن همراه با امکانات آموزشی متنوع برگزار می شود .

تمامی تلاش خود را به کار خواهیم بست و از تمام امکانات خود استفاده می کنیم تا فرزند شما به حداکثر آمادگی برای شرکت در آزمون ورودی مدارس سمپاد رسیده و انشالا یکی از کسانی باشد که یکی از صندلی های کلاس های مدارس سمپاد را به نام خود ثبت می نماید .

کلاس های تیزهوشان آرش کلانتری

مختصری در مورد آزمون تیزهوشان نهم :

آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم متوسطه همچون سالیان گذشته با سوالات مبتنی بر رویکرد هوشو استعداد تحلیلی برگزار می شود. با توجه به آزمون کنکور سراسری در پایان دوره متوسطه بسیاری از دانش آموزان تمایل دارند برای بهره مندی از شرایط مطلوب تر آموزشی در مدارس سمپاد در این مدرسه‌ها ادامه تحصیل دهند و این امر قبولی در آزمون تیزهوشان سال نهم برای ورود به پایه دهم متوسطه را برای دانش آموزان و خانواده های آنها مهمتر کرده است.

برای موفقیت در آزمون استعدادهای درخشان پایه نهم به دهم لازم است تا دانش آموزان از تسلط کافی بر مطالب آزمون و نحوه صحیح تست زنی در آزمون تیزهوشان برخوردار باشند.

کلاس تیزهوشان پایه نهم شامل تدریس مباحث مرتبط و کاربردی در آزمون سمپاد در دروس ریاضی و علوم و همچنین حل تست ها و نمونه سؤالات آزمون های تیزهوشان در سال‌های گذشته می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم از 26 بهمن ماه شروع خواهد شد . دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در فرایند سنجش و آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان “سمپاد” از طریق سامانه ثبت نام به نشانی http://azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و مشخصات مدارس استعدادهای درخشان سراسر کشور هنگام ثبت نام قابل مشاهده خواهد بود.

تمام فرآیند ثبت نام آزمون ورودی مدارس سمپاد به صورت اینترنتی توسط داوطلبان انجام خواهد شد و مدارس محل تحصیل داوطلبان صرفا متعهد به ارائه رمز همگام به دانش آموزان هستند.

همچنین تنها دانش آموزانی که معدل کل سالانه آن ها در پایه هشتم بالای 19 باشد شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دارند.

سوالات و منابع سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم

سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم به دو دسته سوالات هوش ، استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی تقسیم می شود. سوالات استعداد تحلیلی که سابقه زیادی در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ندارند به منظور ارزیابی قدرت تحلیل دانش آموزان و از منبعی خارج از کتاب های درسی طرح می شوند و شامل 15 سوال است. سوالات استعداد تحصیلی که شامل درس های قرآن و معارف اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی ، مطالعات اجتماعی ، علوم تجربی و ریاضی و مجموعا شامل 75 سوال می باشد و 80 درصد نمره آزمون را به خود اختصاص می دهد. منبع سوالات استعداد تحصیلی آزمون تیزهوشان نهم به دهم کتاب های درسی پایه هشتم و نهم می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید !
[مجموع آرا: 1 مانگین: 5]

آرش کلانتری

تدریس ریاضیات از ابتدایی تا کنکور - برگزاری کلاس های ریاضی و هوش ویژه آزمون تیزهوشان - تدریس کتاب های کانگورو در مقاطع دبستان و متوسطه - مشاوره و برنامه ریزی دانش آموزان تیزهوش

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.