تدریس ریاضی پایه هفتم

دسته بندی
برنامه نویسی
مربی
آرش کلانتری
1 Review

توضیحات دوره

کتاب ریاضی پایه هفتم از 9 فصل تشکیل شده است و مباحث مهمی از جمله راهبردهای حل مسئله که کاربرد بسیاری در حل مسائل دارد را شامل می شود . این کتاب دارای دو فصل هندسه می باشد.

ریاضی هفتم مانند پایه های دیگر باید بخوبی فرا گرفته شود تا دانش آموزان در مقاطع بالاتر دچار مشکل نشوند . کلاس های رفع اشکال سطح پیشرفته برای این درس در نظر گرفته شده است و دانش آموزانی که در مقطع نهم به دهم خواستار ورود به مدارس سمپاد هستند یا در فراگیری این درس دچار مشکل شده اند می توانند از این کلاس ها بهره ببرند .

کلاس های تقویتی و پیشرفته ، هرکدام بطور جداگانه تشکیل خواهد شد. کیفیت کلاس های خصوصی ریاضی پایه 7 نیز تضمینی است و اساتید این درس (سابقه در مدارس سمپاد) زیر نظر مهندس کلانتری فعالیت می کنند .

به دانش آموزانی که قصد ورود به مدارس تیزهوشان را دارند حتما شرکت در کلاس های تیزهوشان تاکید می گردد. این کلاس ها هم به صورت خصوصی و هم نیمه خصوصی تشکیل می گردد .

به این مقاله امتیاز دهید !
[مجموع آرا: 3 مانگین: 5]

درباره مربی

  • آرش کلانتری

    تدریس ریاضیات از ابتدایی تا کنکور - برگزاری کلاس های ریاضی و هوش ویژه آزمون تیزهوشان - تدریس کتاب های کانگورو در مقاطع دبستان و متوسطه - مشاوره و برنامه ریزی دانش آموزان تیزهوش

امتیاز

1
1 Rating
5 ستاره
0%
0
4 ستاره
0%
0
3 ستاره
0%
0
2 ستاره
0%
0
1 ستاره
100%
1

1 Review

    استاد کلانتری بزرگوار
    پیروز و سربلند باشید

دیدگاه خود را بنویسید