کلاس های آمادگی کنکور

دسته بندی
برنامه نویسی
مربی
آرش کلانتری
0 Reviews

توضیحات دوره

با توجه به تعدد موسسات ، کلاس های آمادگی کنکور و آموزشگاه های کنکور در سال های اخیر و عدم کیفیت بالای آموزشی برخی از آنها (بر خلاف تبلیغات گسترده) برآن شدیم تا از بهترین اساتید کنکور در برگزاری این کلاس ها بهره مند شویم .

در حال حاضر بر خلاف گذشته همه داوطلبان می توانند وارد دانشگاه شوند اما رقابت اصلی در چند رشته بسیار تنگاتنگ و دشوار است و متقاضیان بسیاری برای ورود به این رشته ها و دانشگاه ها وجود دارد . دو عامل موفقیت در کنکور عبارتند از :

  • مشاور
  • اساتید مجرب

معیار انتخاب مشاوران و اساتید کنکور میزان قبولی داوطلبان در رشته و شهر مورد نظرشان می باشد . گروه آموزشی مهندس کلانتری این افتخار را دارد تا با اساتید موفق و مطرح دروس مختلف همکاری داشته و با تضمین صد در صد کیفیت این کلاس ها را برگزار کند.

اساتید همکار ما همگی دارای افتخارات متعددی از جمله کسب رتبه های برتر کنکور توسط دانش آموزانشان می باشند . قبل از انتخاب موسسه و کلاس های کنکور با ما تماس حاصل فرمایید

افتخار ما همکاری با بهترین هاست

به این مقاله امتیاز دهید !
[مجموع آرا: 2 مانگین: 3]

درباره مربی

  • آرش کلانتری

    تدریس ریاضیات از ابتدایی تا کنکور - برگزاری کلاس های ریاضی و هوش ویژه آزمون تیزهوشان - تدریس کتاب های کانگورو در مقاطع دبستان و متوسطه - مشاوره و برنامه ریزی دانش آموزان تیزهوش

امتیاز

0
0 Ratings
5 ستاره
0%
0
4 ستاره
0%
0
3 ستاره
0%
0
2 ستاره
0%
0
1 ستاره
0%
0

هنوز امتیازی داده نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید

اولین دیدگاه را در “کلاس های آمادگی کنکور” بنویسید