تدریس ریاضی پایه نهم

دسته بندی
برنامه نویسی
مربی
آرش کلانتری
2 دیدگاه

توضیحات دوره

کتاب ریاضی پایه نهم از 8 فصل تشکیل شده است که دارای دو فصل هندسه است . از کتاب ریاضی پایه نهم در آزمون ورودی مدارس سمپاد سوال می آید . لذا به دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در مدارس سمپاد را دارند توصیه می شود تا به خوب این درس را فرا گیرند و حتماً از منابع معتبر تستی جهت فراگیری بهتر این درس بهره ببرند .

جهت سهولت کار این عزیزان کلاس های ریاضی ویژه آمادگی آزمون تیزهوشان در نظر گرفته شده است . کیفیت این کلاس ها تضمینی بوده و اساتید فعال در این زمینه از مدرسان مدرسه علامه حلی می باشند . این کلاس ها به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می گردد .

 


 

ویدئوی آموزشی اعداد گویا

 

از مباحث فصل اول ریاضی نهم اعداد گویا هست که به چهار قسمت تقسیم میشه.از این قسمت در آزمونهای تیزهوشان و مدارس سمپاد سوال میاد.در کلاسهای تیزهوشان ما این مبحث بطور کامل تدریس و نمونه سوالات آزمون از این قسمت حل و بررسی میشه.امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.

 

 

ویدئوی آموزشی حل یک تست احتمال

یکی از مباحث مهم ریاضی که هر سال مورد سوال در آزمونهای تیزهوشان و مدارس سمپاد قرار میگیره،احتمال هستش.در کلاسهای تیزهوشان ما این فصل بطور مفصل تدریس میشه.به امید موفقیت شما عزیزان.

 

 

ویدئوی آموزشی حل یک تست مربوط به فصل چهارم مبحث توان ها

از جمله مواردی که در آزمون تیزهوشان مورد سوال قرار میگیره، توانها هستن.سوالی رو براتون حل کردم که در آزمون تیزهوشان مورد سوال قرار گرفته و خیلی هم آسونه.فقط ظاهر پیچیده ای داره.امیدوارم از حل این سوال لذت ببرید.

 

ویدئوی آموزشی حل یک تست مربوط به فصل سوم هندسه مبحث تشابه

یکی دیگه از مباحث مهم هندسه در پایه نهم تشابه هستش و در آزمون تیزهوشان نهم نیز مورد سوال قرار میگیره.به همین دلیل تصمیم گرفتم یک سوال ساده از مبحث تشابه براتون حل کنم.امیدوارم مفهوم تشابه و سوالی که براتون حل کردم رو به خوبی متوجه شده باشین.

 

ویدئوی آموزشی مربوط به همنهشتی

از مباحث مهم هندسه کلاس نهم مبحث همنهشتی و تشابه هستش.معمولا از این مباحث در آزمون تیزهوشان نهم سوال میاد.در این ویدیو مفهوم همنهشتی که همون انطباق هستش ،به خوبی تشریح شده.امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره

 

ویدئوی آموزشی مربوط به توان ها

در این ویدیو قواعد ضرب و تقسیم تواندار ها رو خدمتتون توضیح دادم.

 • در ضرب تواندارها اگر پایه ها برابر باشند و توانها متفاوت،یکی از پایه ها را نوشته و توانها را در هم ضرب میکنیم.
 • در ضرب تواندارها اگر توانها یکسان باشند،یکی از توانها را نوشته و سپس پایه ها را در هم ضرب میکنیم.
 • در تقسیم تواندارها، اگر پایه ها یکسان باشند و توانها متفاوت،یکی از پایه ها را نوشته و توانها را از هم کم میکنیم.
 • در تقسیم تواندارها اگر توانها یکسان باشند، یکی از توانها را نوشته و پایه ها را بر هم تقسیم میکنیم.

 

به این مقاله امتیاز دهید !
[مجموع آرا: 3 مانگین: 3.7]

درباره مربی

 • آرش کلانتری

  تدریس ریاضیات از ابتدایی تا کنکور - برگزاری کلاس های ریاضی و هوش ویژه آزمون تیزهوشان - تدریس کتاب های کانگورو در مقاطع دبستان و متوسطه - مشاوره و برنامه ریزی دانش آموزان تیزهوش

امتیاز

5
2 رای
5 ستاره
100%
2
4 ستاره
0%
0
3 ستاره
0%
0
2 ستاره
0%
0
1 ستاره
0%
0

2 دیدگاه

  کلاس خوبی بود .

  به به
  بسیار عالی است
  استاد کلانتری خسته نباشید.

دیدگاه خود را بنویسید